Menu

Finał Wampiriady

Krwista niedziela w Skaryszewskim

Już w najbliższą niedzielę w Parku Skaryszewskim wszyscy chętni będą mieli możliwość uratowania nawet trzech żyć, a przy okazji spędzenia aktywnie niedzieli. Od godziny 11:00 na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji: pokazy pierwszej pomocy, koncerty, poczęstunki, a dla najmłodszych przewidziana jest zabawa na zamku dmuchanym. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w ramach ogólnopolskiego pikniku wieńczącego Wampiriadę.

Od 11:00 na uczestników pikniku będą czekały dwa krwiobusy – specjalne ambulansy przystosowane do poboru krwi w których możliwe jest nie tylko pobranie krwi, ale również przeprowadzenie wszystkich niezbędnych badań. Ponadto, każdy krwiodawca otrzyma specjalny pakiet przygotowany przez organizatorów.

W międzyczasie przygotowaliśmy moc atrakcji, m.in. zajęcia fitnessu, jogi, konkursy, pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz koncerty. Punktem specjalnym programu będzie rozmowa z ambasadorką Wampiriady Otylią Jędrzejczak. Najmłodsi również nie będą się nudzić, bo czekać na nich będzie dmuchany zamek, stanowiska z malowaniem twarzy, bańki xxl i krwista wata cukrowa.

31 maja, Park Skaryszewski, polanka od strony ronda Waszyngtona przy głównej alejce. Nie może was zabraknąć, bo będzie się działo!

Zapraszamy na wydarzenie: Piknik krwiodawców

Wampiriada – studenckie honorowe krwiodawstwo

Logo NZS

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21
00-325 Warszawa
KRS: 0000166951

www.nzs.org.pl
https://www.facebook.com/nzsorg