Menu

Kolej na Ciebie - uratuj życia!

Kolej na Ciebie – uratuj życie 23 lipca przed wejściami na dworce kolejowe największych miast w Polsce ustawią się mobilne punkt poboru krwi. Rusza Kolej na Ciebie – uratuj życie, akcja, która ma zachęcać do oddawania krwi, szczególnie w wakacje, gdy liczba donacji jest nawet o 1/3 niższa! Jest to…
Czytaj dalej...

Gramy dla krwiodawców! - finał Wampiriady 2018/2019

Niezależne Zrzeszenie Studentów serdecznie zaprasza na wielkie muzyczne podsumowanie projektu Wampiriada w roku akademickim 2018/2019! KIEDY?15 czerwca 2019 GDZIE?Wyspa Słodowa we Wrocławiu➡️Partnerzy wydarzenia:Akademik LAS Living and Studying - https://las.com.pl/ Citi CareersPark Trampolin JumpWorld Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/469584427118109/
Czytaj dalej...

Wampiriada w marcu 2019

Przed Wami harmonogram akcji Wampiriada na marzec 2019r.! Pamiętajcie, że od marca zaczynamy edycję wiosenną Wampiriady, a co za tym idzie wiele możliwości do oddania krwi. 
Czytaj dalej...

Wampiriada w lutym 2019

Przed Wami harmonogram akcji Wampiriada na luty 2019r.! Jeżeli nie pasują Wam terminy albo lokalizacja - pamiętajcie, że krew możecie oddawać w RCKiK kiedy tylko chcecie.
Czytaj dalej...

Wampiriada w styczniu 2019

Kochani krwiodawcy, chcielibyśmy życzyć Wam wspaniałego roku 2019. Dziękujemy, że jesteście z nami! W styczniu odbędą się tylko dwie akcje Wampiriady, jednak pamiętajcie, że krew możecie oddawać w RCKiK kiedy tylko chcecie.
Czytaj dalej...

Wampiriada w grudniu 2018

Dziękujemy Wam za wszystkie donacje w listopadzie, a było ich na prawdę wiele! Jednak nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was serdecznie na nasze grudniowe akcje. Pokaż serce - oddaj krew!
Czytaj dalej...

NCK Patronem Honorowym Wampiriady!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Narodowe Centrum Krwi zostało Patronem Honorowym Wampiriady! Przypominamy również, że w dniach 22-26 listopada obchodzimy Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK. Z tej okazji chcemy Wam serdecznie podziękować za każdą donację, bo to dzięki Wam Wampiriada z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.…
Czytaj dalej...

Wampiriada w listopadzie 2018

Chcecie oddać krew ale nie wiecie gdzie możecie to zrobić? W takim razie ta grafika jest właśnie dla Was. W listopadzie czeka na Was bardzo wiele możliwości oddania krwi, więc nie zastanawiajcie się. Do zobaczenia!
Czytaj dalej...

Wampiriada – studenckie honorowe krwiodawstwo

Logo NZS

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21
00-325 Warszawa
KRS: 0000166951

www.nzs.org.pl
https://www.facebook.com/nzsorg